Sezóna 2012

19. května 2012 se konalo jarní kolo hry Plamen v Horní Stropnici, kde nám naše děti udělaly opět velikou radost. Starší žáci se umístili na krásném druhém místě, a ti mladší přivezli domů zlato. Toto umístění našim mladým hasičům zajistilo postup na okresní kolo, jež se konalo ve městě Zliv a společně s družstvem starších žáků Horní Stropnice a mladšími žáky z Nových hradů si naše družstvo změřilo síly s daleko silnějšími soupeři.
Jako již každoročně jsme ke konci června vyjeli s dětmi na třídenní soustředění, tentokráte na Sokolí u Nových Hradů, prostředí bylo úžasné a moc se dětem líbilo.
15. září jsme se zúčastnili hasičské soutěže v obci Žár. Děti zde obsadily bez rozlišení kategorií první, druhé a páté místo.
27. října 2012 se konalo podzimní kolo hry Plamen (tzv. branný závod), zde je namístě opět velká gratulace, jelikož děti obsadily druhé a čtvrté místo.
Nyní nás do konce roku kromě nedělních cvičení ještě čeká výroční chůze 1. prosince 2012. Loni za dětmi zavítal MIKULÁŠ, ANDĚLÉ A ČERTI. Co myslíte, přijdou i letos?
V současné době, je ke Sboru dobrovolných hasičů přihlášeno celkem 32 dětí, 14 starších (3 děvčata) a 18 mladších (4 děvčata).
Vedoucí zůstali stejní jako rok předešlý a ještě mezi ně přibyla slečna Andrea Kohoutová.Comments are closed.